رفتن به محتوای اصلی

گروه آوا و نوا

ارائه دهنده جدیدترین و بروزترین خدمات مجالس در کشور آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

با ما تماس بگیرید

ایمیل : info@aroosimazhabi.ir
تلفن تماس : 09125729113
آدرس : ایران ، تهران ، خیابان آزادی ، کارون ، نبش بهنود

موقعیت مکانی ما

درباره آوا و نوا, متعهد به قرارداد, تیمی حرفه ای و با تجربه, ضمانت بهترین خدمات, در کنار شما تا پایان
درباره گروه آوا و نوا

گروه آوا و نوا از سال ۱۳۸۵ با تکیه بر تجارب نوازندگان و کادر اجرایی خود با هدف ارائه خدمات نوین مجالس پا به این عرصه گذاشته است . این گروه با جدیدترین و به روز ترین برنامه ها در حال ارائه خدمات به مردمان ایران زمین است .  گروه ما با بیش از ۵۰ نوازنده ساز های سنتی ۲۰ مجری و شومن و چندین کمپانی معتبر جهت مراسم های شما قرارداد داشته و همکاری می کند تا بتواند بهترین اجرا را برای شما فراهم کند.

در مرحله اول برای گروه ما اعتبار و کیفیت مراسمات حائز اهمیت است ، به طوریکه با تمام وجود تلاش بر این داریم که بهترین خدمات را برای شما فراهم آوریم . امید است بتوانیم با کمک خداوند متعال و یاری شما هموطنان عزیز با انگیزه ای بیشتر ارائه خدمات کنیم .

خوشحال می شویم بتوانیم به شما ارائه خدمات کنیم و همراه شما باشیم و به همراهی شما افتخار کنیم .

منتظر شما هستیم

برخی از خدمات ما

گروه آوا و نوا با خدماتی گسترده در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

شعبده بازی

شعبده بازی یک نوع هنر است .که توسط یک فرد که تسلط کامل به روش شعبده بازی دارد صورت میگیرد .هنر شعبده یازی هنر ظریف و بی کرانی است

جشن تولد

در این اجرا ساز هایی مانند : دف ، سنتور ، ویولون ، تمبک ، نی ، تمپو ، تار و سازهایی از این قبیل همراه با خواننده سنتی که به صورت گروه محلی و اقوام به صورت شاد اجرا می شود. هر یک از این ساز ها با انتخاب و راهنمایی گروه آوا و نوا توسط صاحب مراسم انتخاب و در روز جشن اجرا می شود ،

اجرای مراسم عروسی مذهبی

در این نوع مراسم ها قطعاتی با اجرای گروه موسیقی اقوامی و ریتم دار اجرا می شود . این مراسم ها مناسب زوج های جوان که تمایل دارند عروسی خود را در چهارچوب مذهبی و سنتی برگزار کنند.

جشن ها و مهمانی های خانوادگی(بزم)

در این مراسمات به صورت شاد که به دوصورت سنتی و پاپ اجرا میشود و که بسته به نظر صاحب مراسم خواهد بود. این مراسم ها در روز های خاص سال مانند چهارشنبه سوری ، شب یلدا و ایام های تقویمی و … اجرا می شود. در این مراسم استفاده از خوانندگان و برنامه هایی از قبیل تقلید صدا و شعبده بازی پیشنهاد میشود.

اجاره سیستم صوتی برای جشن ها و مراسم ها

سیستم صوتی یکی از مهمترین مسائل مراسمات است که باید در این زمینه بسیار دقت کرد ، اگر سیستم صوتی ضعیف و بی کیفیت باشد امکان اینکه قطعی در اواسط مراسم و یا اجرای بی کیفیت گروه در حین اجرا به دلیل بر بودن کیفیت صدا بالا می رود.

خواننده سنتی

خوانندگان سنتی معمولا با گروه خود اجرا برنامه خواهند کرد که به صورت کاملا زنده همراه با ساز های دف ، نی ، سنتور ، ویولون و ساز های کوبه ای و سنتی هنرنمائی خواهند کرد ، این خوانندگان شعرهایی از دهه ۵۰ تا به امروز که در سبک سنتی ساخته و تولید شده اند را اجرا می کنند ،

برگشت به بالا